piątek, 15 kwietnia 2011

                                                          Szukam redaktorki na bloga ;
Która może podać mi email i przez niego się kontaktować,będzie organizować konkury,jest uczestniczką blogspot i stradoll,będzie pisać przynajmniej 4 razy w tygodniu,będzie miła dla wszystkich i dużo więcej ale przede wszystkim to .

Mój email ; blogspot.com.WerQaa@gmail.com

Wszystkie informacje prosze pisać w komentarzach lub na mój email.

                                                                                                                Pozdrawiam WerQaa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz